Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Organizatorów imprez fanowskich na pewno zainteresuje informacja o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń do udziału w programie KONgresu 2018.

KONgres jest nadal stosunkowo nową inicjatywą z Wrocławia. Ma na celu zrzeszenie organizatorów imprez fanowskich z całego kraju, wymianę doświadczeń oraz wiedzy dotyczącej tworzenia tego typu imprez. Jest to jedyna tego typu inicjatywa w Polsce, a jednocześnie rozwinęła się bardzo szybko i jest niezwykle przydatna dla wszystkich zainteresowanych jej tematyką.

Aby to wydarzenie mogło przebiec pomyślnie, potrzebny jest ogromny wkład polskiego fandomu. Dlatego właśnie zachęcamy wszystkich organizatorów imprez fanowskich do przejrzenia formularza zgłoszeniowego do programu KONgresu i zastanowienia się nad podzieleniem się własnymi doświadczeniami przy tworzeniu konwentów oraz innych imprez tego typu.

Kolejna edycja KONgresu odbędzie w terminie 16.03.2018 – 18.03.2018, we Wrocławiu.

Formularz zgłoszeniowy tutaj.