Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Info o Xmas Time :-). Można też zerknąć na rozpiskę atrakcji (w linku) :-). A.

To już ostatnie przymiarki do imprezy, ciężko pracujemy aby spełnić wasze oczekiwania, a w międzyczasie ostatnie informacje dotyczące konwentu. X-mas Time odbędzie się w Zespole Szkół przy ul. Kamiennej 99/101 we Wrocławiu.

Rezerwacje odbywają się za pośrednictwem systemu Rezerwix(https://rezerwix.pl/), cena pełnej akredytacji w przedsprzedaży wynosi 40zł, a ustawiony limit 500 osób. W razie nie wyczerpania wejściówek, udostępniona zostanie pula na miejscu w cenie 50zł. Bilet na sobotę wynosi 35zł(Wejściówka dzienna obowiązuje do 22:00 bez możliwości noclegu), a niedziele 10zł.

Na stronie została zaktualizowana zakładka Sklepy(http://time.niucon.pl/sklepy/), gdzie znajdziecie wszystkich obecnych wystawców podczas X-mas.

Zakończone zostały także prace nad rozpiską godzinową, Grinch donosi że nieprzewidywane są już żadne korekty. Na stronie ukazała się także całkowty update atrakcjami(http://time.niucon.pl/lista-atrakcji/#all/1/list).

>>>LINK<<<

Tagged Under