Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Kilka słów od organizatorów konwentu MOKON: Clamp Festival, które mają nas zachęcić do uczestnictwa :-). Prócz tego należy przypomnieć o eliminacjach do ECG (European Cosplay Gathering) więc jest to też spora gratka dla cosplayerów ;-). A.

               ,,Wśród świątecznych przygotowań, warto zrobić sobie odrobinę przerwy i przenieść się w mangowy świat. W dniach 21-22 grudnia Grupa MiOhi zaprasza na czwartą edycję warszawskiego MOKON: Clamp Festival.

                Mimo niskiej temperatury na zewnątrz, nie braknie gorących atrakcji. Główną z nich stanowić będą drugie polskie eliminacje do konkursu ECG – European Cosplay Gathering, którego finały odbywają się w lipcu podczas paryskiego Japan Expo. Warto nadmienić, że tegoroczny konkurs wygrała polska reprezentantka – Aleksandra Shappi Tora.

                Ponadto setki godzin paneli, spotkań z wydawnictwami, konkursów i warsztatów. Sale z grami japońskimi oraz konsolowymi. Gry muzyczne oraz godziny LARPów. Nie braknie również stoisk z gadżetami mangowymi, księgarni, wydawnictw, stoisk z biżuterią oraz rękodziełem, a także słodkimi łakociami. Tak ogromna przestrzeń handlowa to znakomita okazja do zakupu ostatnich prezentów gwiazdkowych!!

                Te i inne atrakcje czekać na Was będą już w ostatni weekend przed Świętami!! Rezerwacja biletów już trwa – a do 24.11. dostępne są wejściówki w promocyjnej cenie!!"
Tagged Under