Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Mamy dla Was coś zupełnie nietypowego, bo niezwiązanego z tematem naszej dotychczasowej działalności – Fabularyzowany Festiwal Muzyki Metalowej, zwany inaczej Metal Warriors. To pierwsza impreza tego typu, przedstawiająca nieco przerysowany obraz fanów „jedynej słusznej” muzyki. 

Festiwal odbędzie się w dniach 11-13 maja br. na terenie zamku w Ząbkowicach Śląskich.

Przenosząc się do prawdziwiej metalowej Valhalli, zyskacie okazję, żeby w obronie ulubionego zespołu, gitarzysty, wokalisty, podgatunku czy jedynie dla zasady stoczyć prawdziwą walkę na śmierć i życie za pomocą oręża stworzonego ze śmiercionośnej pianki (organizatorzy zachęcają do wykazania się kreatywnością i stworzenia własnej broni), wypicia specjalnie warzonego na to wydarzenie piwa, a po zwycięskiej bitwie zasiąść do uczty, której nie powstydziliby się nordyccy bogowie. Oprócz tego na uczestników czekają konkursy i różnego typu atrakcje okraszone brzmieniem grających na żywo kapel metalowych. 

Cena biletu wynosi 130 zł, a sprzedaż ruszy już wkrótce.
Zajrzyjcie na fanpage festiwalu, bo właśnie tam na bieżąco będą pojawiać się wszystkie informacje.
Szczegóły oraz tło fabularne znajdziecie tutaj.

metalwarriors logo