Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.


ZjAva - Warszawski konwent growy udostępnił informacje dotyczące 5 edycji imprezy :-). W naszym kalendarzu, oraz na stronie samego wydarzenia znajdziecie całość potrzebnych danych :-). Poniżej linki ;-).

Kalendarz: ZjAva 5

„Już 15 lutego 2014 w Warszawie rusza piąta edycja dwudniowego maratonu dla graczy, czyli "zimowej jazdy AVAngardowej". W tym roku mini-konwent weekendowy powraca do przestronnego XXI LO im. Hugona Kołłątaja, gdzie od wczesnych godzin porannych w sobotę do wieczora w niedzielę trwać będą nieprzerwanie również przez noc nieustające rozgrywki w planszówki (kilkaset pudełek z grami), sesje RPG (co roku kilkadziesiąt rozgrywek w znanych i mniej znanych systemach i settingach), i LARPy, nie zabraknie też prelekcji, konkursów i turniejów.

Zainteresowani twórcy programu mogą zgłaszać swoje propozycje atrakcji do 12 stycznia, trwa również nabór na zjAvowych Gżdaczy.

Więcej informacji na stronie konwentu [http://zjava.pl] i na stronie wydarzenia na fb [https://www.facebook.com/events/480298202088901]"

Ze swojej stronie serdecznie zapraszamy. Również się pojawimy! Pozdrawiam, A.Tagged Under