Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Hej!
Ruszyły rezerwacje wejściówek na tegoroczny Polcon! Oto mały news od organizacji :-). Ponadto zapraszamy na stronę wydarzenia. My tam będziemy. A Wy? A.

„Ruszyły akredytacje na Polcon 2014! Kompleksowo wejściówkę, wyżywienie oraz nocleg można zapewnić sobie na stronie http://wybywam.pl/events/3/polcon-2014 - doskonała zabawa jest zaledwie kilka kliknięć od Ciebie, szczególnie że moc fantastycznych osobistości ściąga na Polcon. Między innymi z prosto z Wielkiej Brytanii przybywa do nas Paul J. Auley, a zza wschodniej granicy, z ułańską fantazją zawita Maksym Kidruk. W programie także prelekcje, atrakcje dla najmłodszych, rycerstwo, fireshow!

Zapraszamy Was serdecznie, już 4-7 września 2014, do Bielska-Białej!"


Tagged Under