Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Toporiadowy konkurs! Zapraszam do zapoznania się z warunkami:

„Wielki Konkurs Toporiadowy
Niepowtarzalny charakter Toporiady to zasługa, między innymi, tworzonych co roku Obozów. Od kliku lat były one doceniane i nagradzane w Konkursie Obozowym. W tym roku, z okazji jubileuszu Toporiady, zdecydowaliśmy się ulepszypszyć, uatrakcyjnić i poszerzyć formę Wielkiego Konkursu Obozowego. Przedstawiamy oto Wam nadzwyczajny, olbrzymi i zupełnie niesamowity
WIELKI KONKURS TOPORIADOWY!!!
O co chodzi?
Konkurs trwać będzie przez całą Toporiadę (a nawet jeszcze przed nią!). Wystarczy zebrać znajomych i zgłosić swoją Ekipę. O wygranej będzie decydować liczba zebranych punktów aż do końca Toporiady, a te dostawać będziecie po prostu za dobrą zabawę! Czyli na przykład za wygrywanie konkursów i prowadzenie sesji! Czy można sobie wyobrazić bardziej przyjemny konkurs?
Jak wziąć w nim udział?
Nic prostszego! Wystarczy najpóźniej tydzień przed Toporiadą zgłosić swoją Ekipę w specjalnym formularzu na stronie Topory.org. Ale pamiętajcie! – każda osoba może być tylko w jednej Ekipie.
Za co dokładnie przyznawane będą punkty?
Za stworzenie i poprowadzenie punktów progamu (konkursów, LARPów, prelekcji)
Za prowadzenie sesji
Za wygrywanie w konkursach i LARPach
Za udział w atrakcjach przygotowanych specjalnie dla Ekip
Za wygraną w kategoraich obozowych – najlepsza charakteryzacja i najlepsza baza
Za wygraną w konkursie Złote Topory
Za zebranie największej liczby głosów od Toporiadowiczów
Chcesz wiedzieć więcej?

Śledź pilnie profil Toporiady na facebooku i regularnie zaglądaj na naszą stronę internetową Topory.org. Masz pytanie do konkursu? – pisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.."
Tagged Under