Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Hej!
Mamy dla Was trzy superważne informacje wstępne dotyczące Polconu. Przede wszystkim akredytacje i zapisy na wolontariuszy (helperów?) i twórców programu. My już swoje punkty zgłosiliśmy ;-). Zachęcamy! A.

„1. Akredytacje online, dzięki której uczestnicy mogą skorzystać z lepszej ceny za całą imprezę (60 zł) oraz wejdą na teren Polconu szybko i bez kolejek. Proces zapisu jest bardzo prosty i można go przeprowadzić pod tym linkiem: http://2014.polcon.pl/akredytacja.html
Akredytując się online uczestnicy dodatkowo otrzymują pierwszeństwo w otrzymaniu antologii opowiadań nominowanych do Nagrody im. Janusza A. Zajdla oraz innych niespodzianek.
2. Zapisy na wolontariuszy. Jeśli chcesz pomóc bezpośrednio w działaniach organizacyjnych oraz zobaczyć jak organizacja takiej imprezy wygląda od kuchni - nie zwlekaj - zgłoś się pod tym linkiem: http://2014.polcon.pl/wolontariat.html
Wolontariusze mogą korzystać z wielu udogodnień m.in. oryginalnych koszulek, epickiego afterparty, przeszkolenia, zniżek oraz konkursów.
3. Zapisy twórców programu. Polcon jest tworzony przez jego uczestników. Obok rozlicznych gości mamy miejsce na prelekcje, warsztaty i konkursy spełniających jedno z podanych kryteriów tematycznych: literatura, gry, komiks, film, nauki popularne, hobby i pasje. Nie zwlekaj zapisz się już dziś wypełniając formularz pod tym linkiem: http://2014.polcon.pl/zglos-punkt-programu.html"


Tagged Under