Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

News dotyczący Animachiny, czyli w skrócie: kolejna tura rezerwacji, info o kupnie wejściówek na miejscu i konkurs, w którym można wygrać darmowe wejściówki ;-). A.

„Skończyła się już 2 tura rezerwacji wejściówek na Animachinę. Nic nie szkodzi! Uruchomiliśmy kolejną turę rezerwacji.
Na miejscu także będziecie mogli kupić wejściówkę jednodniową ale niestety nie da Wam ona możliwości nocowania na konwencie więc śpieszcie się i rezerwujcie wejściówki dwudniowe!
Co więcej z okazji uruchomienia kolejnej tury rezerwacji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać darmowe wejściówki!
O szczegółach możecie poczytać w newsie na stronie imprezy http://animachina.pl/news/przegladaj/40/koniec-ii-tury-rezerwacji-oraz-ko%C5%84kurs-kreatywny"


Tagged Under