Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Pyrkon 2020 został odwołany w formie stacjonarnej. Organizatorzy nie poddali się jednak tak łatwo i 9-22 października odbędzie się PyrkONline, w dodatku na dość nietypowych warunkach.

 

Pyrkon nawiązał współpracę z serwisem Allegro. W związku z tym, w przeciwieństwie do pozostałych konwentów w formie online, PyrkONline nie będzie odbywał się na Facebooku ani Discordzie, ale na oddzielnej stronie www w domenie Allegro.

Na kolaboracji zyskają przede wszystkim sami zainteresowani wydarzeniem – czekają na nich specjalne oferty na gry, książki, komiksy i różne gadżety.

Poza tym zostaną udostępnione ekskluzywne materiały wideo, niepublikowane do tej pory nigdzie indziej, a także odbędą się spotkania z gośćmi.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie konkurs Dream Cosplay Show, w którym cosplayerzy walczyć będą o nagrody pieniężne do wykorzystania w serwisie Allegro.

PyrkONline