Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Ciekawi jesteście jakie sławy zagoszczą na Porytkonie? Odpowiadamy :-).

„Piąta edycja konwentu Porytkon, który – przypomnijmy – odbędzie się w Sosnowcu w dniach 24-26 października tego roku, obfitować będzie w znane osobistości polskiej fantastyki. Wśród znanych nazwisk znajdzie się, między innymi, Andrzej Pilipiuk, Paweł Ciećwierz, czy Kazimierz Kyrcz.

Do tej pory, swoją obecność na Porytkonie √25 potwierdzili: Paweł Ciećwierz, Jacek Komuda, Kazimierz Kyrcz, Łukasz Orbitowski, Romuald Pawlak, Andrzej Pilipiuk, Krzysztof Piskorski, Marcin Przybyłek, Redemptor, Michał Stonawski, Robert J. Szmidt i Szymon Żakiewicz. Na oficjalnej stronie konwentu, odnaleźć można krótkie biografie każdego z gości, którzy zgodzili się uświetnić imprezę.

Warto wspomnieć o tym, że cena wejściówek na wszystkie trzy dni konwentu jest już znana i wynosić będzie 25 złotych. Organizatorzy nie przewidują możliwości akredytacji na część imprezy, a jedynie na jej całość.

Do zobaczenia na Porytkonie!”

Tagged Under