Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

„Gorąco zapraszamy was do udziału w konwencie „Mokon 5”. Odbędzie się on w dniach 13-14 Grudnia w Warszawie w LXXCIII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Anieli Krzywoń 3.

Główną atrakcją festiwalu będą eliminacje do międzynarodowego konkursu European Cosplay Gathering, którego finał odbędzie się w przyszłym roku w Paryżu na Japan Expo. To tam nasi najznakomitsi cosplayerzy świętowali największe sukcesy. Doskonale pamiętamy ubiegły rok i wygraną Shappi. Przyjdź i sam zobacz, może wśród uczestników znajdzie się przyszły zwycięzca :-)

Jeśli nie kręci Cię zwyczajne uczestnictwo w konwencie, a lubisz działać aktynie to zachęcamy do zgłoszenia się na wolontariusza. Jeśli z kolei cechuje Cię kreatywność, a masz nieprzeciętną wiedzę na temat Japonii, anime, mangi, cosplayu to zgłoś nam swój punkt programu.

Bilety na „Mokon 5” są już w sprzedaży. Cena dwudniowej wejściówki wynosi tylko 45 zł. Nie czekaj!

Gorąco zachęcamy do zapisywania się do naszego wydarzenia na facebook’u. Na bieżąco publikujemy tam informacje o konwencie, a także przeprowadzamy konkursy.

W wolnym czasie zaglądnijcie także na naszą stronę internetową
Wszystkie ważne linki znajdziecie poniżej:

Wydarzenie na facebooku:https://www.facebook.com/events/1522336268012398/?fref=ts
Strona internetowa: http://mokon5.miohi.pl/news
Sprzedaż biletów, zgłoszenia wolontariuszy oraz atrakcji:https://nagatosystem.pl/info/mokon5

No to widzimy się już 13 Grudnia :-)”

Tagged Under