Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Kilka informacji o Silesian Electronic Sports Arena. Po pierwsze cosplay! Możecie już zgłaszać swoją chęć uczestnictwa w konkursie strojów. Jakie profity Wam przysługują i jakie są warunki? Skrócone info macie w opublikowanej grafice.

Drugą, nie mniej ważną informacją jest powiększenie puli nagród turniejów o 19 biletów na koncert Linkin Park, który odbędzie się 25 sierpnia na Stadionie Miejskim w Rybniku. Po 5 biletów przypada dla zwycięzców turniejów Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends oraz Heroes of the Storm, a po 1 dostaną zwycięzcy turniejów FIFA 15TEKKEN, Hearthstone oraz zwycięzca konkursu Cosplay.

Tagged Under