Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Ważne info dla każdego, kto zamierza wybrać się na OldTown!

„Majówka zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy już zaczęli sezon grillowy, inni spędzają czas bardziej aktywnie - być może w gronie przyjaciół? Chętnych na połączenie tego wszystkiego mamy przyjemność zaprosić na Oldtown Weekend: Bergówka Edition.

OldTown Weekend to seria mini-konwentów, uzupełniających główną edycję. Jeżeli nie byłeś jeszcze na OldTown i nie wiesz, na czym to wszystko polega, to świetna okazja, by zasmakować  klimatu wastelandu. Poznaj uczestników, zagraj w larpie, weź udział w konkursach – a to wszystko w niepowtarzalnej oldtownowej atmosferze.

Najbliższa edycja już 1-3 maja 2014. W programie m.in. prelekcja o historii lotniska połączona z jego zwiedzaniem, konkursy z nagrodami, nominowany do Złotej Maski larp "Press Any Button", turniej juggera i oczywiście integracja!

Po więcej informacji zapraszamy na:
http://oldtown.info.pl/component/content/article/14-społeczność/128-bergowka_edition.html

Zapisy na larpa:
http://forum.oldtown.info.pl/viewtopic.php?p=63218#63218

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!
https://www.facebook.com/events/617929404962991"


Tagged Under