Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

sobota, 05 listopada 2016

Zdjęcia z Festiwalu Fantastyki Falkon 2016 - Alchelor

Pierwsza galeria zdjęć z festiwalu fantastyki Falkon będzie nietypowa, gdyż są to zdjęcia z pokazu mody alternatywnej organizowanej na scenie festiwalu fantastyki FALKON, przez Pracownia Gedeona. Kilku projektantów, projektantek i sklep wystawiło swoje kreacje, ku uciesze ludności zgromadzonej w namiocie gastronomicznym (bo tam umiejscowiona była scena). Piękne modelki i przystojni modele w świetnych strojach powinno nacieszyć Wasze oczy. Znajdziecie tu też ludzi, cosplay, stoiska, wydarzenia... właściwie wszystkiego po trochu. Mam nadzieję, że każdy coś dla siebie zobaczy. A może nawet znajdzie siebie lub znajomego na zdjęciu? Możecie do woli oznaczać, lajkować, udostępniać i przeglądać.

sobota, 05 listopada 2016

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi