Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

sobota, 16 listopada 2019

Zdjęcia z konwentu Ikicon 2019 - Mavea

Mały, ale wariat – tak w skrócie można opisać konwent mangi i anime Ikicon. Dzięki tej imprezie Rzeszów przestaje być białą plamą na konwentowej mapie Polski. Chcecie zobaczyć, jak bawili się uczestnicy Ikiconu? Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konwentu Ikicon 2019!

Twórcy Ikiconu 2019, stawiając na integrację i dobrą zabawę, odeszli od tradycyjnej formuły konkursu cosplay. W zamian za to uczestnicy mogli wziąć udział w konkursie Evil Cosplay, w którym oceniano umiejętność stworzenia stroju z niczego, oraz pokazie mody konwentowej. Zobaczcie, co z tego wyszło.

sobota, 16 listopada 2019

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi