Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

piątek, 05 lipca 2019

Zdjęcia z Wrocławskich Dni Fantastyki 2019 - Alchelor

Hej!

Ledwie skończyły się Wrocławskie Dni Fantastyki 2019, a my już mamy dla Was paczkę zdjęć! Oczywiście będzie ich znacznie więcej, a to co widzicie, to zaledwie wstęp. Możecie znaleźć siebie lub znajomych, więc warto przejrzeć zdjęcia z Wrocławskich Dni Fantastyki 2019 i pooznaczać, polubić, a nawet poudostępniać to i owo.

W tym tygodniu zalaliśmy Was materiałami z Wrocławskich Dni Fantastyki 2019 i tą galerią zdjęć z konkursu cosplay, zakończymy nasze prace wizualne. Oczywiście to nie koniec, ponieważ wkrótce opublikujemy relację z wydarzenia, a w kolejnym tygodniu zaczną się pojawiać materiały z Mochiconu, więc obserwujcie nasze media, żeby nic nie przegapić!

piątek, 05 lipca 2019

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi