Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

poniedziałek, 28 sierpnia 2023

Zdjęcia z Wrocławskich Dni Fantastyki 2023 - Vivianne

Po raz kolejny zamek w Leśnicy, oraz jego błonia, zamieniły się w fantastyczny świat elfów, bardów oraz wielu innych magicznych postaci. Atrakcje wokół zamku, strefa wystawców, a także bogata oferta gastro przyciągnęła nie tylko fanów szeroko pojętej popkultury. Natomiast program prelekcji prowadzonych na zamku, sprawił że sale były pełne spragnionych wiedzy uczestników. Wróćmy zatem do Leśnicy dzięki jednej z kilku przygotowanych przez nas fotorelacji. Szukajcie i oznaczajcie siebie i znajomych. Miłego oglądania i do zobaczenia na kolejnych fantastycznych imprezach.

poniedziałek, 28 sierpnia 2023

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi