Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

sobota, 10 lutego 2018

Zdjęcia z konwentu Kawaii Time 2018 - Alchelor

To mój pierwszy konwent i zarazem galeria zdjęć w tym roku. Mam nadzieję, że zdjęcia z Kawaii Time 2018 przypadną Wam do gustu. Starałem się złapać jak najwięcej z Was oraz z tego co działo się podczas Kawaii Time. Wkrótce napiszę też dla Was relację z wydarzenia. W końcu była to pierwsza edycja tego eventu, więc na pewno jesteście ciekawi jak poszło organizatorom w jego przygotowaniu.

Tymczasem zapraszam do przeglądania, oznaczania, lajkowania i udostępniania zdjęć!

sobota, 10 lutego 2018

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi