Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

niedziela, 06 marca 2016

Zdjęcia z Intel Extreme Masters 2016 - Alchelor

W ten weekend odbyło się największe wydarzenie E-Sportowe w Polsce i jedno z największych w Europie. Mogliśmy na nim oglądać rozgrywki Heroes of the Storm, League of Legends, CounterStrike: Global Offensive, StarCraft II i wielu innych gier na żywo! Mogliśmy zobaczyć i zebrać autografy czołowych graczy świata. Imprezę odwiedziły dziesiątki tysięcy ludzi, w tym znani YouTuberzy, cosplayerzy, twórcy gier a nawet raperzy. I 10 tysięcy zdjęć i 30 osób w różnych miejsach spodka i centrum kongresowego, gdzie odbywał się Intel Extreme Masters 2016, byłoby mało, żeby pokazać wszystko. Skupiłem się na ludziach, cosplayu, sprzęcie i stoiskach, próbując uwiecznić jak najwięcej. Zapraszam do przeglądania, oznaczania, lajkowania i udostępniania zdjęć z Intel Extreme Masters 2016!

niedziela, 06 marca 2016

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi