Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

niedziela, 10 sierpnia 2014

Zdjęcia z konwentu NiuCon 6 (2014) - Alchelor

Hej!
Fotorelacja z wrocławskiego Konwentu NiuCon 6 2014, który skończył się właśnie dziś, a zaczął w piątek! Długo się zastanawiałem, kiedy umieścić zdjęcia z konwentu NiuCon 2014 i postanowiłem, że zrobię to jeszcze dziś. Jutro powinna pojawić się relacja tekstowa, która uzupełni podgląd na sprawę tego eventu, o którym sporo się już słyszy i czyta w Internecie... Zapraszam do oznaczania, przeglądania, udostępniania etc. A.

PS. NIE JESTEM FOTOGRAFEM. WIEM, ŻE CZĘŚĆ JEST CIUT ROZMAZANA.

niedziela, 10 sierpnia 2014

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi