Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

wtorek, 03 października 2023

Zdjęcia z Festiwalu Książek w Płocku 2023 - Vivianne

Samowydawcy to prężnie rozwijającą się grupa autorów, którzy zdecydowali się na samodzielne wydawanie swoich książek. Przez około dwa lata, do grona, tak zwanych, selfów dołączyła ponad setka pisarzy.

Zaledwie dwa lata wystarczyły, aby Samowydawcy zorganizowali swój własny festiwal książki. Impreza odbyła się w dniach 14-15 października w Płocku. Na licznych stoiskach, z tak samych autorów, można było zakupić do swojej biblioteczki książki z różnych gatunków literackich. Przez cały czas trwania wydarzenia odbywały się prelekcje, spotkania autorskie, konkursy oraz warsztaty.

Czy jest szansa na to, aby Płock, raz do roku stał się książkową stolicą Samowydawców? Zdecydowanie jest ku temu wielki potencjał.Zapraszam do przeglądania galerii 🙂

wtorek, 03 października 2023

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi