Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

czwartek, 21 grudnia 2017

Zdjęcia z Polskie Westeros Zlot fanów Gry o Tron 2017 - Gac

Z samym końcem sierpnia mieliśmy okazję pojechać na pierwszą w kraju edycję polskiego Westeros - zlotu miłośników Gry o Tron 2017. Odbył się on w Wiosce Fantasy leżącej w Kuńkowcach. Każdy przyjeżdżający miał okazję na własnej skórze poczuć jak to jest odwiedzić jedno z miast z serii George'a Martin'a, bowiem organizatorzy prócz samej inicjatywy zlotu postarali się o stworzenie klimatycznego larpa. Korzystając z okazji postanowiliśmy się podzielić naszymi wspomnieniami.

czwartek, 21 grudnia 2017

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi