Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

wtorek, 26 marca 2024

Zdjęcia z konwentu Keczupkon 2024 - Vivianne

Pierwsza edycja włocławskiego konwentu Keczupkon, odbyła się w dniach 23-24 marca w tamtejszej Bazie Przygody, która znajduje się w otoczeniu malowniczego parku.

Program był dość urozmaicony zróżnicowanymi tematycznie prelekcjami, wzbogacony o ciekawe konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Atmosfera panowała raczej kameralna, ale sympatyczna. Organizatorzy uwijali się jak w ukropie, aby wszystko grało jak należy.

Impreza jak najbardziej ma potencjał, aby stać się wydarzeniem cyklicznym. Osobiście mocno trzymam kciuki, aby tak się stało oraz przy okazji kolejnej edycji udało się zaadaptować większą powierzchnię budynku, ponieważ przeciąg na korytarzu, dawał się momentami we znaki 😉

Tymczasem zapraszam do naszej skromnej galerii z wydarzenia, i do zobaczenia na kolejnych konwentach 😁

wtorek, 26 marca 2024

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi