Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

poniedziałek, 27 listopada 2023

Zdjęcia z konwentu Imladris XXI (2023) - uwuStefan

✨ Magia była w powietrzu podczas XXI Imladris – krakowski weekend z fantastyką ✨Zanurzyliśmy się w świecie fantazji i przygody, otoczeni przez najbardziej kreatywne umysły i serca bijące w rytmie opowieści. Przez ostatnie dni byliśmy częścią czegoś naprawdę wyjątkowego - wspólnoty, która dzieli pasję do wszystkiego, co niezwykłe i niezgłębione.🧙‍♂️🐉

Dziękujemy organizatorom, wystawcom, prelegentom i oczywiście Wam - uczestnikom za wspólne spędzenie tego czasu. Do zobaczenia na następnych konwentach!

poniedziałek, 27 listopada 2023

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi