Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

poniedziałek, 22 stycznia 2024

Zdjęcia z konwentu Zjava 2024 - Vivianne

Zjava jest dość kameralnym konwentem, utrzymanym w stricte szkolnym klimacie. Głównymi atrakcjami były sesje RPG i larpy, ale nie zabrakło również ciekawych i zróżnicowanych tematycznie prelekcji. Uczestnicy mogli także spędzić czas przy planszówkach oraz na strefie retro gier.

Wśród wystawców królowały stoiska z podręcznikami, kośćmi oraz innym asortymentem niezbędnym do prowadzenia sesji erpeżkowych. Nie zainteresowani natomiast mogli zakupy zrobić u innych wystawców, oferujących książki, naklejki, świeczki czy też biżuterię.

Czy Zjava była zjaviskowa i czy warto zjavić się na Zjavie? Oceńcie sami, przeglądając galerie zdjęć 😁

poniedziałek, 22 stycznia 2024

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi