Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

wtorek, 20 lutego 2024

Zdjęcia z festiwalu fantastyki FALKON 2024 - Vivianne

Powracający po latach przerwy legendarny Falkon, przyciągnął bardzo wielu entuzjastów fantastyki. Korytarze oraz sale budynku WSPiA pękały w szwach. I chociaż z różnych względów, impreza pozostawia wiele do przemyślenia dla organizatorów, to od strony merytorycznej programu i panującej ogólnej atmosfery, był to jeden z lepszych konwentów, na którym miałam okazję ostatnio być. Czy doczekamy się kolejnej edycji? Cóż, na dzień dzisiejszy trudno to przewidzieć. Póki co, zapraszam do obejrzenia galerii, która obejmuje część wydarzeń z soboty i niedzieli.

Pozdrawiam wszystkich uczestników i do zobaczenia na kolejnych konwentach 👀

wtorek, 20 lutego 2024

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi