Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

niedziela, 11 października 2015

Zdjęcia z koncertu MIYAVI 2015 - Alchelor

Dziś będzie dzień zdjęć. Teraz mamy dla Was coś absolutnie wyjątkowego w ramach naszej współpracy z klub Stodoła. Jest to 300 zdjęciowa galeria zdjęć z koncertu japońskiego artysty J-Rockowego - MIYAVIego. Staraliśmy się uchwycić jak najwięcej, a jako, że jest to nasz (mój) debiut jeżeli chodzi o fotografowanie występow tego typu, więc proszę o odrobinę wyrozumiałości. Na pewno wśród tych ujęć znajdziecie coś, co Was zainteresuje, przywoła wspomnienia, albo sprawi, że będziecie żałować, że nie byliście obecni w Warszawie.

Pierwsze kilkanaście/dziesiąt fotografii ukazuje support w postaci zespołu Black Radio, Też dawali radę i świetnie udało im się rozgrzanie publiki.

Zapraszam do oglądania i wyczekiwania na coś specjalnego, co pojawi się już wkrótce na naszym kanale na Youtube.

niedziela, 11 października 2015

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi