Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

sobota, 02 września 2017

Zdjęcia z Wielkiego Balu Cosplayowego 2017 - Alchelor

Przedstawiam Wam "garść" zdjęć z Wielkiego Balu Cosplayowego. Był to najciekawszy event powiązany z tematyką naszego portalu, na jakim byłem. Sama koncepcja balu cosplayowego w pięknych kreacjach brzmi oszałamiająco. Jak wyszło to w praktyce? Opowiem więcej w relacji, natomiast teraz zapraszam Was do fotek, które poczyniłem podczas trwania wydarzenia. Od razu uprzedzę, że nie są to moje najlepsze fotki, a nawet pokusiłbym się o stwierdzenie, że są zwyczajnie słabe. To wina zarówno słabego sprzętu, który w ciemności sobie nie radzi (słaby obiektyw i brak lampy... Wybaczcie, jestem biedny) jak i moja (nie czułem się najlepiej, choć to nie wytłumaczenie). Gorąco za to przepraszam i odsyłam do fotek innych fotografów, które powinny się pojawić wkrótce.

sobota, 02 września 2017

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi