Yukicon VIII

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Yukicon VIII. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Yukicon VIII - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
11.01.2020 - 12.01.2020
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Opole, ul. Skautów Opolskich 10 (MDK Filia nr. 1)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

Wejściówka dwudniowa: 35zł
Sobota: 25zł
Niedziela: 15zł


Opis:

„Brr, jak zimno!” - z szelmowskim uśmiechem mówi Yuki, brodząc po kolana w śniegu. Mogła wybrać chodnik, ale przecież jest tyle białego puchu w parku, na którym jeszcze nikt nie postawił stopy ani nie zrobił aniołka! W jej głowie już maluje się piękny krajobraz z bałwanów, aniołków i napisów na śniegu… ale zaraz, nie ma na to czasu! Przecież przed Domem Kultury już czeka tłum ludzi, trzeba ich wszystkich wyściskać i wpuścić do ciepełka… już za chwilkę zacznie się Yukicon!

Zapraszamy na Yukicon VIII – dwudniowy(!) konwent miłośników sztuki i kultury japońskiej. Jesteśmy z Wami już od 7 lat i możecie być spokojni – na pewno nie będziecie się nudzić! Dlaczego? Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Ciekawe panele, twórcze warsztaty, pomysłowe konkursy, cieszące oko stroje oraz przeróżne gry i zabawy. Przyjdź, zobacz - nie pożałujesz!
Czeka na Was fantastyczna atmosfera i znany naszym stałym bywalcom przyjazny socjal fandomu Kraju Kwitnącej Wiśni oraz dzielnej organizacji Opolskiej Mangowej Alternatywy.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 2 (Maja, testowy12)