Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Yukicon VIII

Yukicon VIII - Konwenty Południowe
Data:
11.01.2020 - 12.01.2020
Adres:
Opole, ul. Skautów Opolskich 10 (MDK Filia nr. 1)
Kategoria:
Manga & Anime
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Wejściówka dwudniowa: 35zł
Sobota: 25zł
Niedziela: 15zł


Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
10/10
Opis:

„Brr, jak zimno!” - z szelmowskim uśmiechem mówi Yuki, brodząc po kolana w śniegu. Mogła wybrać chodnik, ale przecież jest tyle białego puchu w parku, na którym jeszcze nikt nie postawił stopy ani nie zrobił aniołka! W jej głowie już maluje się piękny krajobraz z bałwanów, aniołków i napisów na śniegu… ale zaraz, nie ma na to czasu! Przecież przed Domem Kultury już czeka tłum ludzi, trzeba ich wszystkich wyściskać i wpuścić do ciepełka… już za chwilkę zacznie się Yukicon!

Zapraszamy na Yukicon VIII – dwudniowy(!) konwent miłośników sztuki i kultury japońskiej. Jesteśmy z Wami już od 7 lat i możecie być spokojni – na pewno nie będziecie się nudzić! Dlaczego? Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Ciekawe panele, twórcze warsztaty, pomysłowe konkursy, cieszące oko stroje oraz przeróżne gry i zabawy. Przyjdź, zobacz - nie pożałujesz!
Czeka na Was fantastyczna atmosfera i znany naszym stałym bywalcom przyjazny socjal fandomu Kraju Kwitnącej Wiśni oraz dzielnej organizacji Opolskiej Mangowej Alternatywy.

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe