Wrocławskie Dni Fantastyki 2021

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Wrocławskie Dni Fantastyki 2021. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Wrocławskie Dni Fantastyki 2021 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Fantastyka
Kategoria
20.08.2021 - 22.08.2021
Data
1000-20001000-2000
Przewidywana liczba uczestników
Wrocław, plac Świętojański 1 (Centrum Kultury Zamek)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Opis:

Własną wizję przyszłości ma każdy, ale jeśli chcesz pobudzić wyobraźnię i urozmaicić swoją o kontakty z życiem pozaziemskim, apokaliptyczne proroctwa, czy wyścigi korporacji do władzy, to koniecznie przybądź na nadchodzące 16. Dni Fantastyki. Tym razem festiwal otworzy przed uczestnikami wrota do Nowego Fantastycznego Świata. W ciągu trzech dni imprezy zarówno fani, jak i twórcy fantastyki zbiorą się w jednym miejscu – którym jak co roku będzie CK Zamek w Leśnicy – by wspólnie zbadać możliwe ścieżki rozwoju dla rasy ludzkiej oraz potencjalne ziemskie i kosmiczne zagrożenia, które będą na nas czyhały w przyszłości.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 5 (Edyta „Simi” Vetinari, Amedoll, Kapitan Fandom, shimetsu, Sosna)