Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

PyrkONline

PyrkONline - Konwenty Południowe
Data:
09.10.2020 - 22.09.2020
Adres:
Internet
Kategoria:
Mieszane
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Przewidywana liczba uczestników:
powyżej 5000
Ocena:
0/10
Opis:

Też uważacie, że w tym roku ludzkość szczególnie zasłużyła na to, żeby ktoś wreszcie przemycił z Hogwartu eliksir Felix Felicis? Najchętniej sami byśmy wrzucili do kociołka skorupkę żmijoptaka i bulwy cebulicy, ale z braku powyższych postanowiliśmy użyć nieco innych składników, a efekt zdumiewająco przypomina płynne szczęście. 

No dobra, to pytanie rodem z owutemów! Co otrzymacie po wrzuceniu do kociołka Pyrkonu, Allegro i ogromnej chęci, by zorganizować coś szczególnego dla Pyrkonowiczów?
Tak, macie rację! To zupełnie wyjątkowe, tworzone wspólnymi siłami fantastyczne wydarzenie online!

Już dzisiaj zarezerwujcie sobie czas między 9 a 22 października 2020! Zapraszamy Was na Allegro PyrkONline!
Czeka Was moc wrażeń i iście pyrkonowych emocji! A co w programie? To, co tygryski i Pyrkonowiecze lubią najbardziej! Festiwalowa atmosfera, mnóstwo pozytywnej energii i, rzecz jasna, okazja do szalonych gadżetowych zakupów. 

Prócz tego:
- kilkanaście godzin niepublikowanego nigdy wcześniej materiału video dla prawdziwych geeków,
- spotkania ze specjalnymi gośćmi,
- Dream Cosplay Show - konkurs cosplay w niespotykanej dotąd w Polsce formule!

Na tym wydarzeniu spotkasz: