Fantasy Online Convention - Focon

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Fantasy Online Convention - Focon. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Fantasy Online Convention - Focon - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
24.04.2021 - 25.04.2021
Data
2000-50002000-5000
Przewidywana liczba uczestników
Internet
Adres
Bilety:

Bezpłatny (będzie opcja wykupienia pakietu kolekcjonerskiego z biletem, identyfikatorem i informatorem w formie papierowej)

Opis:

Kiedy słyszysz “konwent” w Twojej głowie na pewno pojawiają się wspomnienia z prelekcji, barwne stoiska wystawców, czy niepowtarzalna atmosfera związana z towarzystwem setek ludzi o tych samych zainteresowaniach… A co jeśli powiedzielibyśmy Ci, że to wszystko, a nawet więcej, możemy Ci dać w świecie wirtualnym?

Bez kolejek, z prywatną łazienką, salą prelekcyjną nawet dla 250 osób, znanymi autorami, a wszystko to w zasięgu ręki bez ograniczeń czasu i przestrzeni….

No dobra! Strefy czasowe są pewnym ograniczeniem, ale damy sobie z tym radę 😄

Daj się porwać niesamowitej przygodzie jaką jest Focon, czyli Fantasy Online Convention!

Bierz udział w prelekcjach, rozmawiaj z wystawcami, rób zakupy na niezwykłych stoiskach, oglądaj konkurs cosplay oraz zgarniaj niesamowite nagrody rozwiązując łamigłówki w grze konwentowej! A to wszystko w miejscu gdzie ogranicza nas tylko wyobraźnia: w internecie!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10