Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Fantasy Online Convention - Focon

Fantasy Online Convention - Focon - Konwenty Południowe
Data:
24.04.2021 - 25.04.2021
Adres:
Internet
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bezpłatny (będzie opcja wykupienia pakietu kolekcjonerskiego z biletem, identyfikatorem i informatorem w formie papierowej)

Przewidywana liczba uczestników:
2000-5000
Ocena:
0/10
Opis:

Kiedy słyszysz “konwent” w Twojej głowie na pewno pojawiają się wspomnienia z prelekcji, barwne stoiska wystawców, czy niepowtarzalna atmosfera związana z towarzystwem setek ludzi o tych samych zainteresowaniach… A co jeśli powiedzielibyśmy Ci, że to wszystko, a nawet więcej, możemy Ci dać w świecie wirtualnym?

Bez kolejek, z prywatną łazienką, salą prelekcyjną nawet dla 250 osób, znanymi autorami, a wszystko to w zasięgu ręki bez ograniczeń czasu i przestrzeni….

No dobra! Strefy czasowe są pewnym ograniczeniem, ale damy sobie z tym radę 😄

Daj się porwać niesamowitej przygodzie jaką jest Focon, czyli Fantasy Online Convention!

Bierz udział w prelekcjach, rozmawiaj z wystawcami, rób zakupy na niezwykłych stoiskach, oglądaj konkurs cosplay oraz zgarniaj niesamowite nagrody rozwiązując łamigłówki w grze konwentowej! A to wszystko w miejscu gdzie ogranicza nas tylko wyobraźnia: w internecie!

Na tym wydarzeniu spotkasz: