ZjAva 5

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem ZjAva 5. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!?

ZjAva 5 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Fantastyka
Kategoria
15.02.2014 - 16.02.2014
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Warszawa, ul. Deotymy 25/33 (Gimnazjum nr 48)
Adres
Opis:

zjAva rusza po raz piąty. zjAva to rozrywka dla graczy oznaczająca weekend przy ulubionym zajęciu. Jako miłośnicy RPG, LARPów, karcianek i planszówek, chcemy umożliwić Wam spotkanie w dużym gronie osób podzielających wasze zainteresowania. Tu nie będziecie mieć dylematu, czy iść na prelekcję, czy pograć.


Proponujemy Wam błyskawiczną, dwudniową jazdę bez trzymanki, ukierunkowaną na rozrywkę, w undergroundowej, surowej oprawie – maksimum grania, minimum gadania i cudów na kiju. Chcemy Wam umożliwić poznanie nowych gier, pomóc rozwinąć wasze umiejętności MG/Gracza w trakcie warsztatów prowadzonych przez specjalistów, a przede wszystkim zachęcić każdego, kto nie miał wcześniej bliskiej styczności z tego typu wydarzeniami, do tego że warto je odwiedzać i spędzać miło czas.


UWAGA: Dzieci poniżej 12 roku życia zapraszamy wyłącznie z rodzicami lub opiekunami. Dla młodzieży do 18 roku życia wstęp będzie możliwy po okazaniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna na udział w konwencie.


UWAGA!!!!


Na terenie konwentu obowiązuje zmiana obuwia – prosimy o zabranie ze sobą butów/kapci etc. na zmianę. Dla zapominalskich będą dostępne, za symboliczną opłatą (1 zł) ochraniacze. A to wszystko po to żeby było nam wszystkim czysto i przyjemnie – sceptycy z ubiegłej edycji przekonali się, że warto o to zadbać


Piątą zjAvę zaczynamy 15 lutego 2014 roku. o godzinie 10:00 i bawimy się przez całą noc aż do godziny 18:00 dnia 16 lutego 2014 roku w znanym z pierwszych trzech edycji zjAvy XXI Liceum Ogólnokształcącego imienia Hugona Kołłątaja przy ulicy Grójeckiej 93 w Warszawie."

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10