Yukicon IX (odwołany)

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Yukicon IX. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Yukicon IX - Konwenty Południowe
Manga & Anime
Kategoria
22.01.2022
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Opole, Skautów opolskich 10 (Młodzieżowy Dom Kultury)
Adres
Opis:

"Jeny, ale się stęskniłam za tymi wariatami!" - krzyknęła Yuki biegnąc co sił do Domu Kultury. Po dwóch latach w końcu będzie konwent! 😍 Już się nie może doczekać tych wszystkich atrakcji, stoisk, pokazów i pięknie przebranych ludzi... Jak ona wytrzyma tyle emocji? Jak zdąży wszystko przygotować? Dobrze, że może liczyć na wspaniałą ekipę OMA - oni zawsze pomogą w przygotowywaniu Yukiconu 💪

Zapraszamy na Yukicon IX - konwent miłośników sztuki i kultury japońskiej. Zorganizowaliśmy już dla Was 8 edycji, więc możecie nam zaufać – na pewno nie czeka Was nuda! Przygotujemy dla Was mnóstwo atrakcji! Interesujące prelekcje, zwariowane warsztaty, konkursy z nagrodami oraz przeróżne gry i zabawy.

Zapraszamy wszystkie osoby stęsknione za wydarzeniami poświęconymi Japonii, stałych bywalców jak i świeżych zapaleńców. Nie pożałujecie!

Więcej informacji wkrótce!

!!!Uwaga!!! Z uwagi na trwająca pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeprowadzenia wydarzenia w formie hybrydowej, w całości online lub do całkowitego odwołania imprezy. Uczestnicy będą informowani na bieżąco

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10