Gliwickie Dni Fantastyki 2022

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Gliwickie Dni Fantastyki 2022. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Gliwickie Dni Fantastyki 2022 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Fantastyka
Kategoria
14.10.2022 - 16.10.2022
Data
2000-50002000-5000
Przewidywana liczba uczestników
Gliwice, Akademicka 50 (Arena Gliwice)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

Bilet Kolekcjonerski "Smocza Pieczęć” – 100 PLN
Bilet 3-dniowy – 70 PLN

  • Dzieci do 6 roku życia mogą wejść za darmo.
  • Dzieci do 13 roku życia muszą być pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.
  • Osoby niepełnoletnie od 13 roku życia mogą brać udział w wydarzeniu bez opieki osoby dorosłej posiadając pisemną zgodę na uczestnictwo.

Bilety dostępne na stronie konwentu.

Opis:

- Psst! Hej! Tutaj! Tak, jestem tu! Widzisz mnie?
W bursztynowej poświacie jesiennych liści w prześwitach pomiędzy gałązkami, błyskając złotem i czerwienią, zamajaczył dostojny kształt. Spojrzenie dużych, naznaczonych mądrością, choć i zabarwionych smutkiem oczu, napełnia Cię ekscytacją. Przedwieczny smok majestatycznie przedzierając się przez zarośla podchodzi do Ciebie. Wygina długą szyję i przygląda Ci się z ciekawością?
- Chodź! - mówi.
- Dokąd? - pytasz ze zdziwieniem
- Do Krainy, gdzie historia nie kończy się nigdy - odpowiada, zginając lekko kark, aby umożliwić Ci wspięcie się na potężną szyję.
A potem odlatujecie w kierunku Gliwic.

Gliwickie Dni Fantastyki zabiorą was w świat nieskończonych przygód, magii i bohaterów. W świat, gdzie jedna historia kończy się tam, gdzie zaczyna następna. W świat, w którym w jednej chwili walczysz przeciwko Imperium po to, by za chwilę bronić się przed Inwazją Chaosu. Świat, gdzie siły natury mieszają się z zaawansowaną technologią, a krasnoludy stają ramię w ramię z żołnierzami Gwiezdnej Floty. To świat, w którym nastąpiła Apokalipsa i zarazem nigdy nie nastąpi. Świat szlachetnych rycerzy i podstępnych skavenów. W październiku w Gliwicach czeka na Ciebie wszystko to, co każdy z nas tak mocno kocha. Nieważne czy jesteś potężną czarodziejką, nikczemnym orkiem, rycerskim gondorczykiem, czy może akurat dorabiasz do przyszłej emerytury trenując umiejętności strzeleckie Stormtrooperów. W Gliwicach każdy jest mile widziany.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
8/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 15 (Gerard „Alchelor” Vetinari, Merli, Axor, Edyta „Simi” Vetinari, Wiktini, Szymon "Zotxonk" Surowiec, Grue, Amder555, Maja, irysek, Silesian_Kitsune, Emilia Stopik (Mozilla 2D), Wiktoria Sztafińska, Jakub „Senedrom” Świtała, Mackojewski)