Dolnośląski Festiwal Grozy - Horror Day 2022

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Dolnośląski Festiwal Grozy - Horror Day 2022. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Dolnośląski Festiwal Grozy - Horror Day 2022 - Konwenty Południowe
Inne
Kategoria
22.10.2022
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Wrocław, Rynek 58 (Dolnośląska Biblioteka Publiczna)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

Darmowy

Opis:

Dolnośląski Festiwal Grozy to impreza, poświęcona całkowicie tematyce szeroko rozumianego horroru, od literackiej klasyki grozy po filmy klasy B. W programie ciekawe wykłady, tematyczne wystawy, niezapomniane spotkania z pisarzami i pasjonatami horroru. Co roku pod innym motywem przewodnim.

🧙 Horror Day – Dolnośląski Festiwal Grozy odbędzie się już 21 i 22 października!
🧙‍♀ W tym roku motywem przewodnim są czarownice, wiedźmy i szeptuchy. Podczas zaplanowanych prelekcji dowiecie się w jaki sposób wiedźmy są ukazywane w filmach, w baśniach braci Grimm, a także w grze „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Poznacie historyczne fakty na temat polowań na czarownice w Polsce i Nowej Anglii. Odkryjecie kim były słowiańskie szeptuchy oraz zapoznacie się z podstawami tajemnej sztuki zielarstwa. Na spotkanie z Wami będą czekać m.in. coplayerka Shappi oraz pisarz literatury grozy - Artur Urbanowicz.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10