Jesienne Targi Książki 2022

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Jesienne Targi Książki 2022. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Jesienne Targi Książki 2022 - Konwenty Południowe
Książki
Kategoria
15.09.2022 - 18.09.2022
Data
2000-50002000-5000
Przewidywana liczba uczestników
Warszawa, Arkady Kubickiego (Ogród Zamkowy)
Adres
Bilety:

Darmowy

Opis:

Fundacja Historia i Kultura zaprasza na Jesienne Targi Książki, które odbędą się w dniach 15-18 września 2022 r. w Arkadach Kubickiego i Ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie. W programie spotkania ze znanymi i lubianymi autorami, ciekawa oferta książek przygotowana przez ponad 100 wystawców oraz wiele atrakcji.
Wydarzenie jest połączeniem festiwalu literackiego z częścią targową, w niezwykle atrakcyjnym i lubianym przez mieszkańców stolicy i turystów miejscu. Stoiska wystawców usytuowane zostaną w Arkadach Kubickiego oraz w namiotach, po obu stronach centralnej części ogrodu. W samym środku zbudowana zostanie scena do spotkań autorskich. Kolejne miejsca do spotkań i innych wydarzeń programowych zlokalizowane zostaną wewnątrz Zamku Królewskiego.
W czasie czterodniowych Targów nie zabraknie spotkań literackich, dyskusji, spotkań edukacyjnych, warsztatów i atrakcji dla dzieci. Obecni będą wydawcy literatury pięknej, kryminałów, literatury faktu, książki młodzieżowej i dziecięcej oraz komiksów. Targi będą również miejscem ogłoszenia i wręczenia ważnych nagród i wyróżnień środowiskowych.
Wstęp na to wydarzenie, tak jak na wszystkie imprezy organizowane przez Fundację, będzie bezpłatny.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10