Jesienne Targi Książki 2022

Czy jesteś już na naszym konwentowym serwerze Discord? To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem na Jesienne Targi Książki 2022. Dołącz i buduj z nami społeczność konwentową!🐄
konwenty-poludniowe.pl/dc

Jesienne Targi Książki 2022 - Konwenty Południowe
Kategoria:
Książki
Data:
15.09.2022 - 18.09.2022
Adres:
Warszawa, Arkady Kubickiego (Ogród Zamkowy)
Przewidywana liczba uczestników:
2000-5000
Bilety:

Darmowy

Opis:

Fundacja Historia i Kultura zaprasza na Jesienne Targi Książki, które odbędą się w dniach 15-18 września 2022 r. w Arkadach Kubickiego i Ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie. W programie spotkania ze znanymi i lubianymi autorami, ciekawa oferta książek przygotowana przez ponad 100 wystawców oraz wiele atrakcji.
Wydarzenie jest połączeniem festiwalu literackiego z częścią targową, w niezwykle atrakcyjnym i lubianym przez mieszkańców stolicy i turystów miejscu. Stoiska wystawców usytuowane zostaną w Arkadach Kubickiego oraz w namiotach, po obu stronach centralnej części ogrodu. W samym środku zbudowana zostanie scena do spotkań autorskich. Kolejne miejsca do spotkań i innych wydarzeń programowych zlokalizowane zostaną wewnątrz Zamku Królewskiego.
W czasie czterodniowych Targów nie zabraknie spotkań literackich, dyskusji, spotkań edukacyjnych, warsztatów i atrakcji dla dzieci. Obecni będą wydawcy literatury pięknej, kryminałów, literatury faktu, książki młodzieżowej i dziecięcej oraz komiksów. Targi będą również miejscem ogłoszenia i wręczenia ważnych nagród i wyróżnień środowiskowych.
Wstęp na to wydarzenie, tak jak na wszystkie imprezy organizowane przez Fundację, będzie bezpłatny.

Linki:
Dodaj do:

Ocena:
0/10