Planszostrada - VIII Kępiński Festiwal Gier Planszowych

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Planszostrada - VIII Kępiński Festiwal Gier Planszowych. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Planszostrada - VIII Kępiński Festiwal Gier Planszowych - Konwenty Południowe
Gry planszowe
Kategoria
01.10.2022 - 02.10.2022
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Kępno, Zamkowa 1 (Szkoła Podstawowa nr 2)
Adres
Bilety:

Darmowy

Opis:

Witajcie!

Kępiński Klub Gier Planszowych oraz Stowarzyszenie Kulturalne Euro-Art zapraszają wszystkich na Festiwal Gier Planszowych.

Będziemy do Waszej dyspozycji w godzinach 10-20 w sobotę oraz 10-18 w niedzielę.

To nie znaczy wcale, że każdy ma siedzieć z nami cały dzień (choć fajnie by było poznać takich zapaleńców).
Każdy może przyjść na tak długo ile zechce! Uwierzcie nam jak ktoś przyjdzie zobaczyć co jest grane, będzie chciał z nami zostać do końca i się dobrze bawić.
Weźcie ze sobą siostrę, brata, kuzynkę, ciotkę, wujka, mamę, tatę a nawet dziadka czy babcię – dla wszystkich znajdzie się jakaś fajna gra a nasi wolontariusze pomogą w wyborze gry i postarają się ją wytłumaczyć.
Jesteśmy świadomi, że wiele osób w ogóle nie wie co to jest i na czym to polega. Dodatkowo gdy słyszycie pojęcie „gry planszowe” to od razu nasuwa się myśl imprezy dziecięcej. Otóż my mówimy: NIE, mylicie się. Zapraszamy osoby w każdym wieku, najmłodsze dzieciaki tylko z opiekunami.
Nowoczesne gry planszowe, które teraz pojawiają się na rynku są w dużym stopniu projektowane z przeznaczeniem dla starszych, czego i my jesteśmy przykładem. Jeżeli ktoś nie wierzy, że taką grą można „zagiąć” nawet dorosłe osoby to serdecznie zapraszamy na naszą imprezę.
Poprzez zabawę z grami możemy podszkolić się w różnych dziedzinach, a wiele z nich posiada walory edukacyjne.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10