AnimeCon Halloween 2023

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem AnimeCon Halloween 2023. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

AnimeCon Halloween 2023 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Manga & Anime
Kategoria
28.10.2023 - 29.10.2023
Data
2000-50002000-5000
Przewidywana liczba uczestników
Poznań, Os. Tysiąclecia 43 (Liceum Ogólnokształące Mistrzostwa Sportowego im. Poznańskich Olimpijczyków)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

I Tura (od 28.09 do 5.10):

  • Bilety dwudniowe - 89 zł

II Tura przedsprzedaży (od 5.10):

  • Bilet dwudniowy - 105zł
  • Bilet na sobotę - 79zł
  • Bilet na niedzielę - 40zł

Bilety do zakupu na platformie Chiketto.

Opis:

🍬 Cukierek albo psikus! 🎊

Zapraszamy na kolejną edycję Animecon Halloween, jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń o tematyce mangi i anime w Polsce! Tradycyjnie - nie zabraknie słodkich niespodzianek!

Czekają na Was setki godzin atrakcji, przeróżne warsztaty, konkursy i widowiskowe występy sceniczne. Ale to nie koniec! Stańcie twarzą w twarz z wyjątkowymi gośćmi zarówno z Polski, jak i zagranicy, którzy podzielą się swoją wiedzą i pasją. Nie zabraknie także znanych i lubianych polskich cosplayerek i cosplayerów.

Głównym punktem programu jest konkurs cosplay, w którym uczestnicy zaprezentują swoje niesamowite kostiumy i wcielą się w ulubione postacie. Dołączcie do zabawy z własnymi strojami i pomysłami na występy oraz zgarnijcie nagrody!

Przygotujcie swoje kostiumy, gotowi, start!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 28 (Tora, Lila Mostek, Dawid Kaczor, Merli, Bartek, Dawid Kasiarz, Wiktoria Krysiak, Magdalena Walczak, Karolina Podściańska, Damian Bancewicz, Twinkle Shadow, Adam, Zyleta, Wilczyca, quiznaak, kasia_vagabond, Karolina „Nikkari” Miś, Kuro the Emperor, Izabela „Geijutsu” Mańkowska, Julianna Rogala, Tonayo, Dominika „Karzeł-chan” Wrześniak, Axor, Michalina Kozak, Tomasz Marut, Amder555, Karina Palewska, Hoshizana)