Wieloświaty II – Festiwal Historii Fantastyki

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Wieloświaty II – Festiwal Historii Fantastyki. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Wieloświaty II – Festiwal Historii Fantastyki - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
19.04.2024 - 20.04.2024
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Sopot, ul. Tadeusza Kościuszki 14 (Sopoteka)
Adres
Opis:

Festiwal Historii Fantastycznych „Wieloświaty” to nasza bibliotekarska próba udowodnienia, że do fantastyki można podchodzić na poważnie. W tym roku powracamy w zupełnie nowej formie. Powiedzieć, że będzie jeszcze fantastyczniej, to jakby nic nie powiedzieć.

We współpracy z naszymi partnerami: Głową Pełną Przygód, ImaginariumRPG i Stowarzyszeniem Topory w pocie czoła pracujemy nad dopięciem programu tak zrównoważonego, by każdy z was znalazł w nim coś dla siebie. Najserdeczniej zapraszamy was na dwa dni spotkań autorskich, prelekcji, całej masy gier fabularnych i specjalnie wydzielonej strefy planszowej. Dodatkowo, w specjalnej Dzielnicy Kupieckiej będziecie mogli zaopatrzyć się w nowości wydawnicze i gadżety. Jakby tego było mało, w trakcie trwania Festiwalu przygotowane będą dla Was dodatkowe atrakcje związane z poszczególnymi aktywnościami.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10