Animatsuri 2015

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Animatsuri 2015. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Animatsuri 2015 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Manga & Anime
Kategoria
10.07.2015 - 12.07.2015
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Warszawa, ul. Gwiaździsta 35 (Zespół Szkół nr 55)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Opis:

Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej "Animatsuri": Historia z Okresu Bakumatsu to już siódma edycja cyklicznej imprezy promującej japońską kulturę i popkulturę, której organizatorem jest Stowarzyszenie Animatsuri. WFKJ Animatsuri jest imprezą flagową naszej organizacji i odbywa się ona już od 2008 roku, co roku przyciągając coraz większą ilość entuzjastów Japonii i dzieł jej kultury. Na każdej edycji od 2012 roku, staramy się wpleść w naszą imprezę specjalną zabawę w formie LARP-a (Live Action Role Play), która skupia się na danym okresie historycznym Kraju Kwitnącej Wiśni. W tym roku owa zabawa skupia się na krótkim, acz bardzo ważnym w dziejach Japonii, okresie Bakumatsu. Oczywiście poza tym tak jak to ma miejsce od początków naszej działalności, dostarczymy ogromnej ilości punktów programu związanych z tradycyjną kulturą Japonii, a także mangą, anime i wieloma innymi aspektami popkultury, tej typowo Japońskiej, jak i zachodniej.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 5 (Pacchan, Gerard „Alchelor” Vetinari, Karina Palewska, Vakosser, Cypseu)