PGA - Poznań Games Arena 2015

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem PGA - Poznań Games Arena 2015. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

PGA - Poznań Games Arena 2015 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Gry/E-Sport
Kategoria
16.10.2015 - 18.10.2015
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Poznań, ul. Głogowska 14 (Międzynarodowe Targi Poznańskie)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Opis:

Już w październiku odbędzie się wyczekiwana, kolejna edycja targów PGA. W roku 2012 imprezata powróciła do kalendarza targowego, a odwiedziło ją ponad 35.000 zwiedzających. Warto wspomnieć o dużym rozgłosie medialnym, który towarzyszył tej długo oczekiwanej imprezie – na targi akredytowało się 320 dziennikarzy.Targi Rozrywki i Multimediów – Poznań Game Arena - to największa tego typu impreza w tej części Europy, podczas której prezentowane są najnowsze trendy i rozwiązania z zakresu multimedialnej rozrywki. Głównym założeniem PGA jest dostarczenie maksymalnej dawki pozytywnych emocji, za sprawą setek w pełni interaktywnych atrakcji, konkursów oraz przede wszystkim turniejów. Przez dwa dni profesjonalni gracze rywalizować będą w turniejach z cennymi nagrodami, a szeroka publiczność będzie mogła przetestować nowości na kilkuset multimedialnych stanowiskach do gier.
PGA to jednak nie tylko dobra zabawa, lecz także okazja do spotkań profesjonalistów. Piątek,18 października jest dniem branżowym. W programie PGA VIP DAY znajda się debaty i dyskusje poruszające najważniejsze tematy w branży gier i rozrywki multimedialnej. Odbędą się także prezentacje najnowszych gier oraz sprzętu.Dla niewielkich polskich domów developerskich oraz twórców niezależnych zostanie utworzona specjalna strefa, w której będzie można zapoznać się z ich najnowszymi projektami.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10