Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

PGA - Poznań Games Arena 2015

PGA - Poznań Games Arena 2015 - Konwenty Południowe
Data:
16.10.2015 - 18.10.2015
Adres:
Poznań, ul. Głogowska 14 (Międzynarodowe Targi Poznańskie)
Kategoria:
Gry/E-Sport
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Ocena:
0/10
Opis:

Już w październiku odbędzie się wyczekiwana, kolejna edycja targów PGA. W roku 2012 imprezata powróciła do kalendarza targowego, a odwiedziło ją ponad 35.000 zwiedzających. Warto wspomnieć o dużym rozgłosie medialnym, który towarzyszył tej długo oczekiwanej imprezie – na targi akredytowało się 320 dziennikarzy.Targi Rozrywki i Multimediów – Poznań Game Arena - to największa tego typu impreza w tej części Europy, podczas której prezentowane są najnowsze trendy i rozwiązania z zakresu multimedialnej rozrywki. Głównym założeniem PGA jest dostarczenie maksymalnej dawki pozytywnych emocji, za sprawą setek w pełni interaktywnych atrakcji, konkursów oraz przede wszystkim turniejów. Przez dwa dni profesjonalni gracze rywalizować będą w turniejach z cennymi nagrodami, a szeroka publiczność będzie mogła przetestować nowości na kilkuset multimedialnych stanowiskach do gier.
PGA to jednak nie tylko dobra zabawa, lecz także okazja do spotkań profesjonalistów. Piątek,18 października jest dniem branżowym. W programie PGA VIP DAY znajda się debaty i dyskusje poruszające najważniejsze tematy w branży gier i rozrywki multimedialnej. Odbędą się także prezentacje najnowszych gier oraz sprzętu.Dla niewielkich polskich domów developerskich oraz twórców niezależnych zostanie utworzona specjalna strefa, w której będzie można zapoznać się z ich najnowszymi projektami.

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe