Cytadela 2017

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Cytadela 2017. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Cytadela 2017 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Fantastyka
Kategoria
26.05.2017 - 28.05.2017
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Generała Józefa Bema 200C (Twierdza Modlin)
Adres
Bilety:

Bilet normalny (do 15.03, do 10.05, w dniu imprezy): 50zł, 55zł, 60zł

 

Bilet ulgowy (do 15.03, do 10.05, w dniu imprezy): 30zł, 35zł, 40zł

 

Bilet rodzinny 2+1 (do 15.03, do 10.05, w dniu imprezy): 110zł, 120zł, 130zł

 

Bilety jednodniowe, łaczone na Cytadelę oraz Twierdzę oraz więcej szczegółów na: http://www.festiwalcytadela.pl/akredytacja/

Opis:

"Festiwal Cytadela odbędzie się po raz pierwszy na terenie zabytkowej Twierdzy Modlin. Wszystkie atrakcje będą się odbywały na dziedzińcu fortyfikacji oraz w części najdłuższego budynku Europy. Znajdziecie u nas bloki: literacki, filmowy, serialowy, popularno – naukowy, komiksowy, warsztatowy i pokazowy. Będzie również blok Mangi i Anime. Nie zabraknie u nas znakomitych sesji RPG i LARPów. Miłośnicy planszówek, karcianek i systemów bitewnych odnajdą się w Games Roomie. Będzie także blok gier elektronicznych. Artyści zaprezentują swoje prace związane z fantastyką. Projektanci mody alternatywnej pokażą swoje kreacje. Wystawcy zjadą się z całego kraju. A już dziś zacznijcie się szykować na konkurs AlterEgo Cytadela - cosplay i projekt własny - dla wszystkich uczestników konkursu 30% zniżki na wstęp!

 

Fani post apo wreszcie znajdą się w prawdziwej Fabrycznej Zonie, gdzie zmysły płatają figle, a stalkerzy kręcą się w poszukiwaniu artefaktów.
Skupimy się nie tylko na futurologii, ale i dotkniemy źródeł. Zapraszamy Was do Slavii: świata słowiańskich bóstw, mitów i legend! Tylko ostrożnie - prosimy nie drażnić słowiańskich demonów!

 

Po tym wszystkim odpoczniecie w naszej karczmie z klimatycznym jedzeniem i napitkami - gdzie spotkacie się już na prywatnym gruncie ze sławami polskiej fantastyki!

 

"

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Axor)