Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Cytadela 2017

Cytadela 2017 - Konwenty Południowe
Data:
26.05.2017 - 28.05.2017
Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Generała Józefa Bema 200C (Twierdza Modlin)
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bilet normalny (do 15.03, do 10.05, w dniu imprezy): 50zł, 55zł, 60zł


Bilet ulgowy (do 15.03, do 10.05, w dniu imprezy): 30zł, 35zł, 40zł


Bilet rodzinny 2+1 (do 15.03, do 10.05, w dniu imprezy): 110zł, 120zł, 130zł


Bilety jednodniowe, łaczone na Cytadelę oraz Twierdzę oraz więcej szczegółów na: http://www.festiwalcytadela.pl/akredytacja/

Ocena:
0/10
Opis:

"Festiwal Cytadela odbędzie się po raz pierwszy na terenie zabytkowej Twierdzy Modlin. Wszystkie atrakcje będą się odbywały na dziedzińcu fortyfikacji oraz w części najdłuższego budynku Europy. Znajdziecie u nas bloki: literacki, filmowy, serialowy, popularno – naukowy, komiksowy, warsztatowy i pokazowy. Będzie również blok Mangi i Anime. Nie zabraknie u nas znakomitych sesji RPG i LARPów. Miłośnicy planszówek, karcianek i systemów bitewnych odnajdą się w Games Roomie. Będzie także blok gier elektronicznych. Artyści zaprezentują swoje prace związane z fantastyką. Projektanci mody alternatywnej pokażą swoje kreacje. Wystawcy zjadą się z całego kraju. A już dziś zacznijcie się szykować na konkurs AlterEgo Cytadela - cosplay i projekt własny - dla wszystkich uczestników konkursu 30% zniżki na wstęp!


Fani post apo wreszcie znajdą się w prawdziwej Fabrycznej Zonie, gdzie zmysły płatają figle, a stalkerzy kręcą się w poszukiwaniu artefaktów.
Skupimy się nie tylko na futurologii, ale i dotkniemy źródeł. Zapraszamy Was do Slavii: świata słowiańskich bóstw, mitów i legend! Tylko ostrożnie - prosimy nie drażnić słowiańskich demonów!


Po tym wszystkim odpoczniecie w naszej karczmie z klimatycznym jedzeniem i napitkami - gdzie spotkacie się już na prywatnym gruncie ze sławami polskiej fantastyki!


"

Na tym wydarzeniu spotkasz: