Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Copernicon 2017

Copernicon 2017 - Konwenty Południowe
Data:
22.09.2017 - 24.09.2017
Adres:
Toruń, Plac Mariana Rapackiego
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Akredytacja trzydniowa – 60zł
Akredytacje jednodniowe:
Piątek – 20 zł
Sobota – 40 zł
Niedziela – 20 zł


do 6. roku życia: za darmo,
do 12. roku życia: 50% zniżki na akredytacje jednodniowe

Ocena:
0/10
Opis:

Motywem przewodnim festiwalu Copernicon 2017 jest urban fantasy. To popularny podgatunek fantasy, którego akcja rozgrywa się we współczesności, często w realiach wielkomiejskich. Wyjątkowy klimat gatunku zawdzięczamy pozornej sprzeczności koegzystujących ze sobą magii i technologii, oraz umagicznienia zakamarków i niejasności rzeczywistego świata. W dobie telewizyjnych wersji "Amerykańskich Bogów" i "Kaznodziei" uważamy za swój obowiązek przypomnieć także o bogatej literaturze, komiksach, grach i innych działach popkultury nawiązujących do urban fantasy.


PUNKT AKREDYTACYJNY znajdować się będzie w tym roku na PLACU RAPACKIEGO - to tu powinniście skierować się najpierw, aby odebrać lub zakupić swoje wejściówki na imprezę.


PROGRAM, czyli ATRAKCJE FESTIWALOWE odbywać się będą w budynkach I Liceum Ogólnokształcącego, Młodzieżowego Domu Kultury, Dworu Artusa, a także Collegium Minus, Collegium Maius oraz Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.


FANTASTYCZNE TARGI POPKULTURY będą mieć miejsce na Rynku Nowomiejskim.

Na tym wydarzeniu spotkasz: