Copernicon 2017

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Copernicon 2017. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Copernicon 2017 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Fantastyka
Kategoria
22.09.2017 - 24.09.2017
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Toruń, Plac Mariana Rapackiego
Adres
Bilety:

Akredytacja trzydniowa – 60zł
Akredytacje jednodniowe:
Piątek – 20 zł
Sobota – 40 zł
Niedziela – 20 zł

 

do 6. roku życia: za darmo,
do 12. roku życia: 50% zniżki na akredytacje jednodniowe

Opis:

Motywem przewodnim festiwalu Copernicon 2017 jest urban fantasy. To popularny podgatunek fantasy, którego akcja rozgrywa się we współczesności, często w realiach wielkomiejskich. Wyjątkowy klimat gatunku zawdzięczamy pozornej sprzeczności koegzystujących ze sobą magii i technologii, oraz umagicznienia zakamarków i niejasności rzeczywistego świata. W dobie telewizyjnych wersji "Amerykańskich Bogów" i "Kaznodziei" uważamy za swój obowiązek przypomnieć także o bogatej literaturze, komiksach, grach i innych działach popkultury nawiązujących do urban fantasy.

 

PUNKT AKREDYTACYJNY znajdować się będzie w tym roku na PLACU RAPACKIEGO - to tu powinniście skierować się najpierw, aby odebrać lub zakupić swoje wejściówki na imprezę.

 

PROGRAM, czyli ATRAKCJE FESTIWALOWE odbywać się będą w budynkach I Liceum Ogólnokształcącego, Młodzieżowego Domu Kultury, Dworu Artusa, a także Collegium Minus, Collegium Maius oraz Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

 

FANTASTYCZNE TARGI POPKULTURY będą mieć miejsce na Rynku Nowomiejskim.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 2 (Kapitan Fandom, Near Bubble)