Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Cytadela 2018 Festiwal Fantastyki

Cytadela 2018 Festiwal Fantastyki - Konwenty Południowe
Data:
15.06.2018 - 17.06.2018
Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Generała Józefa Bema 200C (Twierdza Modlin)
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Karnety łączone na oba Festiwale Twierdza i Cytadela
- 50zł karnet normalny (cena docelowa za dwa normalne karnety 110zł w dniu imprez)
- 35 karnet ulgowy (między 10 a 18 r.ż. oraz osoby niepełnosprawne) cena docelowa za dwa ulgowe karnety 75 zł w dniu imprez)
- karnet rodzinny: 100zł (2 osoby dorosłe + 1 do 3 dzieci) (cena docelowa za dwa karnety rodzinne – 240zł)
dzieci do 10 r.ż wchodzą za darmo

Przewidywana liczba uczestników:
1000-2000
Ocena:
0/10
Opis:

Festiwal Cytadela odbędzie się po raz drugi na terenie zabytkowej Twierdzy Modlin. Wszystkie atrakcje będą się odbywały na dziedzińcu fortyfikacji oraz w części najdłuższego budynku Europy. Znajdziecie u nas bloki: literacki, filmowy, serialowy, popularno – naukowy, komiksowy, warsztatowy i pokazowy. Będzie również blok Mangi i Anime. Nie zabraknie u nas znakomitych sesji RPG i LARPów. Miłośnicy planszówek, karcianek i systemów bitewnych odnajdą się w Games Roomie. Będzie także blok gier elektronicznych. Artyści zaprezentują swoje prace związane z fantastyką. Projektanci mody alternatywnej pokażą swoje kreacje. Wystawcy zjadą się z całego kraju.

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe