Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Sabat Fiction-Fest 2018

Sabat Fiction-Fest 2018 - Konwenty Południowe
Data:
17.08.2018 - 19.08.2018
Adres:
Kielce, Ul. Zakładowa 1 (Targi Kielce)
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:

40 zł

Przewidywana liczba uczestników:
1000-2000
Ocena:
0/10
Opis:

Stowarzyszenie Sabat Fiction – Fest ma w tym roku po raz kolejny niezwykłą przyjemność zaprosić serdecznie wszystkich fanów fantastyki, kultury dalekiego wschodu i szeroko pojętej popkultury na V, wyjątkową edycję Festiwalu Sabat Fiction – Fest 2018. 
Tegoroczna edycja festiwalu zajmie jeszcze ważniejsze miejsce na konwentowej mapie polski nie tylko jako największe, ale także jako jedyne wydarzenie tego typu w regionie. Festiwal Fantastyki Sabat Fiction – Fest oraz konwent Jagacon stają się jednym wydarzeniem, mającym na celu zagwarantować niezapomniany weekend wszystkim uczestnikom. Tegorocznym motywem wydarzenie stanie się podróż w czasie. Każdy uczestnik podczas wydarzenia będzie miał okazję cofnąć się do czasów, kiedy na ziemi chodziły jeszcze takie bestie jak smoki, wampiry lub strzygi. Chętni będą mogli wybiec w przód linii czasu, do realiów neonowego cyberpunku i międzygwiezdnych podróży. Wsiadajcie w TARDIS lub DeLorean’a, szykujcie Oko Agamotto lub Zmieniacz Czasu. 

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe