Sabat Fiction-Fest 2018

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Sabat Fiction-Fest 2018. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Sabat Fiction-Fest 2018 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Fantastyka
Kategoria
17.08.2018 - 19.08.2018
Data
1000-20001000-2000
Przewidywana liczba uczestników
Kielce, Ul. Zakładowa 1 (Targi Kielce)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

40 zł

Opis:

Stowarzyszenie Sabat Fiction – Fest ma w tym roku po raz kolejny niezwykłą przyjemność zaprosić serdecznie wszystkich fanów fantastyki, kultury dalekiego wschodu i szeroko pojętej popkultury na V, wyjątkową edycję Festiwalu Sabat Fiction – Fest 2018. 
Tegoroczna edycja festiwalu zajmie jeszcze ważniejsze miejsce na konwentowej mapie polski nie tylko jako największe, ale także jako jedyne wydarzenie tego typu w regionie. Festiwal Fantastyki Sabat Fiction – Fest oraz konwent Jagacon stają się jednym wydarzeniem, mającym na celu zagwarantować niezapomniany weekend wszystkim uczestnikom. Tegorocznym motywem wydarzenie stanie się podróż w czasie. Każdy uczestnik podczas wydarzenia będzie miał okazję cofnąć się do czasów, kiedy na ziemi chodziły jeszcze takie bestie jak smoki, wampiry lub strzygi. Chętni będą mogli wybiec w przód linii czasu, do realiów neonowego cyberpunku i międzygwiezdnych podróży. Wsiadajcie w TARDIS lub DeLorean’a, szykujcie Oko Agamotto lub Zmieniacz Czasu. 

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
8/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 4 (Szymon "Zotxonk" Surowiec, Dawid Kaczor, Marzena „Mavea” Surowiec, Damian "Skillile" Pospieszałowski)