Czekon - Częstochowskie Święto Fantastyki

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Czekon - Częstochowskie Święto Fantastyki. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!🐄
konwenty-poludniowe.pl/dc

Czekon - Częstochowskie Święto Fantastyki - Konwenty Południowe
Kategoria:
Fantastyka
Data:
12.04.2019 - 14.04.2019
Adres:
Częstochowa, Dominika Zbierskiego 2 (Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza)
Przewidywana liczba uczestników:
poniżej 200
Bilety:

Bezpłatne

Opis:

Wielkimi krokami zbliża się dzień 12 kwietnia, a to data niezwykła. Czemu?
To początek Czekonu, nowego częstochowskiego konwentu!

Będzie to impreza przeznaczona dla miłośników szeroko pojętej fantastyki i nie tylko! Obowiązywać będzie wstęp wolny; każdy będzie mógł ZA DARMO wejść i wziąć udział w wydarzeniu.

Organizatorzy zaprosili wielu wyśmienitych gości i przygotowali masę fantastycznych atrakcji, by każdy znalazł coś dla siebie!

Swoją obecność na konwencie potwierdzili m.in.: Jarosław Grzędowicz, Maja Lidia Kossakowska, Jacek Komuda, Paweł Majka, Maciej Parowski, Piotr W. Cholewa oraz Stanisław Mąderek.

Pojawią się także twórcy filmu “Wojna Gwiazd”, którzy zaoferują uczestnikom przedpremierowy pokaz ich dzieła opowiadającego o początkach kultowej serii “Gwiezdnych wojen” w Polsce.

Dodatkowymi atrakcjami będą również m.in. możliwość zagrania w gry planszowe i fabularne czy ubrania się w zbroję rycerską oraz wysłuchania ciekawych prelekcji na przeróżne tematy. Konwent jednak byłby niczym, bez wspaniałych ludzi, których tu poznasz!

Linki:
Dodaj do:

Ocena:
0/10