Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Sezon konwentowy trwa w najlepsze, ale może by tak porozmawiać o wrześniu? Właśnie wtedy, a dokładnie w dniach 15-17.09.2017, odbywają się Bachanalia Fantastyczne połączone z siódmą edycją Fantazji Zielonogórskich. Z przyjemnością możemy ogłosić że tegoroczna odsłona tego wydarzenia znalazła się pod naszym patronatem, a co za tym idzie, Zielona Góra dołącza do listy kierunków tegorocznych wypraw wielu z nas.

Tegoroczne hasło Bachanaliów brzmi "Ostatni Bastion" i we właśnie takiej atmosferze, troszkę postapo, troszkę ciemnego fantasy, w tym roku będzie można zabawić się w, już tradycyjnie, Krzywym Kominie na ulicy Fabrycznej 13B. Dodoatkowym plusem imprezy jest to że jest ona kompletnie bezpłatna! Zapraszamy więc na godziny gier, prelekcji, konkursów, turnieji, spotkań z gościami i, jak zapewniają organizatorzy, bardzo dużą ilość X-wingów. 

Logo Bachanalia 2017