Sponsorowane:Konwent RyuCon 2023 - długi baner pionowy

Sponsorowane:Konwent RyuCon 2023 - długi baner

Goblikon jest konwentem dla ludzi, którzy kochają fantastykę – książki, filmy i gry. Organizowany jest od 2003 roku w Raciborzu. Hasłem imprezy jest „Zakręceni w czasie. Bo literatura może czegoś nauczyć” i właśnie to stara się robić Goblikon – uczestnicy wydarzenia mogą nie tylko spędzić miły czas na konwencie, ale też dowiedzieć się czegoś nowego o literaturze, czy historii. Tradycją wydarzenia jest też promowanie i prezentacja autorskich systemów RPG! Tegoroczną edycję konwentu obejmujemy naszym patronatem, a teraz czas na kilka informacji.

33

Ryucon po raz drugi oferuje większą powierzchnie i znów lokalizacją konwentu będzie TAURON Arena Kraków. Już 15-16 lipca nadarzy się okazja wziąć udział w tym smoczym wydarzeniu, które po raz pierwszy obejmie również główną halę Areny!

94

Od czasu do czasu zdarza nam się usłyszeć głosy, jakoby na północy Polski było zdecydowanie za mało wydarzeń w klimacie mangi i anime... Na taki niedobór przede wszystkim zdaje się cierpieć województwo zachodniopomorskie, gdzie tego typu wydarzeń brakuje do dzisiaj. Naprzeciw tej konwentowej suszy wychodzi niezwykle mokry konwent – Mizukon 2023!

153

W połowie lipca znów będziecie mieli możliwość odwiedzić Fantasmagorię – gnieźnieński konwent fantastyki! To już 13. edycja wydarzenia! Zebraliśmy dla Was garść przydatnych informacji – kilka słów o akredytacji, zgłoszeniach na konkurs cosplay, czy pomocy w organizacji Fantasmagorii.

153

Dni Fantastyki to impreza z wieloletnią tradycją, organizowana już od 2004 roku. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, bo wraz z wydłużonym czasem trwania eventu, odbędzie się ona w drugiej, innej niż dotychczas lokalizacji! Wydarzenie to po raz kolejny mamy przyjemność objąć patronatem medialnym!

496

Grasz w „Genshin Impact”? Wiesz wszystko o magii żywiołów, a może robisz cosplay swoich ulubionych postaci? Koniecznie wybierz się na Genshin Meet: Windblume, objęty naszym patronatem! Spotkanie jest organizowane przez fanów dla fanów i będzie to jeden dzień wspólnej zabawy. Genshin Meet odbędzie się 6 maja 2023 roku w Krakowie, w budynku Bursy Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 1 przy Alei Marszałka Ferdynanda Focha 39. 

367

Wielkimi krokami zbliża się druga już edycja wydarzenia One More Game – Wrocławskiego Festiwalu Gier. Wrocławska Hala Stulecia ponownie będzie świadkiem wielu emocjonujących rozgrywek, które tym razem odbędą się w dniach 1-2 kwietnia.

214

Planszówki, planszówki... Świetny sposób spędzenia czasu ze znajomymi lub rodziną, rozrywka dla dużych i małych. Coraz częściej widywane są na konwentach i wydarzeniach jako atrakcja, a zainteresowanie nimi rośnie. Właśnie dla graczy powstał więc 3k6 – nowy Festiwal Gier Planszowych w Lublinie!

210

Niech rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie przeczytał choć jednego komiksu. Chyba nie ma takiej osoby! Ta graficzna forma przekazu historii ma wielu fanów na całym świecie – również u nas w Polsce. Dlatego spieszymy Was poinformować, że kolejnym patronatem medialnym obejmujemy właśnie komiksowe wydarzenie. Szósta edycja Poznańskiego Festiwalu Sztuki Komiksowej już teraz zawitała pod nasze skrzydła medialne!

Impreza odbędzie się w Poznaniu w Bibliotece Uniwersyteckiej przy ulicy Franciszka Ratajczaka 38/40 i potrwa aż 4 dni, od 20 do 23 kwietnia.

175

Czy zaczynamy już sezon festiwalowo-konwentowy? Najprawdopodobniej tak! A co za tym idzie, kolejne wydarzenie zostaje objęte naszym patronatem medialnym! Mowa o 11 edycji DKJ — Dnia Kultury Japońskiej oraz Festiwalu Kultur Azjatyckich, który odbywa się w Łodzi.

228

Podobne artykuły